*** Hotel Ametyst ubytovanie Praha 2-Vinohrady

Hotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst Ametyst Hotel Praha sa nachádza v ulici Jana Masaryka v kľudnej rezidenčnej štvrti Vinohrady na Prahe 2. Hotel je vzdialený iba 10 minút pešo od Václavského námestia, Národného múzea a Štátnej Opery. Stanica metra Námestí Míru (trasa A) a stanica I.P. Pavlova (trasa C) sú vzdialené len 5 minút pešo z hotela.

Hotel Ametyst v Prahe 2 referencie :
V roku 1994 bol Hotel Ametyst kompletne zrekonštruovaný a prebudovaný vo štvorhviezdičkový hotel medzinárodného štandardu. Hotel bol znovu otvorený v decembri roku 1994, od tejto doby je vo vlastníctve rodiny z Mníchova, riadený rakúskym riaditeľom. Podľa sloganu 'U nás sa cítite ako doma' dokázal tento obľúbený hotel, ktorý každému hosťovi poskytuje indiviální prístup, osloviť veľký počet turistov a obchodných cestujúcich z tuzemska i zahraničia, mnohí z nich patrí už po dlhú dobu k stálym zákazníkom hotela.

Ubytovanie v Prahe 2 hotel Ametyst :
Hotel Ametyst ponúka luxusné ubytovanie v centre Prahy v 84 izbách. Typy ubytovania - Standard izby, Superior room, Deluxe izby. Všetkých 84 moderne zariadených izieb je vybavených - kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, toaletné potreby, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, klimatizácia, LCD TV, satelitný televízny prijímač, platená televízia, minibar, kávový a čajový servis, elektronický trezor, telefón s priamou voľbou, WiFi internetové pripojenie.

Hotel Ametyst Reštaurácia LA GALLERIA a la carte :
Vám ponúka tradičné a medzinárodné jedlá, bohatý výber vynikajúcich vín, ktoré si môžete užívať v príjemnej a harmonickej atmosfére tejto reštaurácie. Raňajky formou bufetu sa podáva pre hotelových hostí denne od 6.30 do 10.00 hod. Lobby bar ponúka široký výber studených i teplých nápojov. Reštaurácia a lobby bar sú otvorené denne od 6.30 do 24.00 hod.

Ubytovanie v Prahe 2 hotel Ametyst Vináreň VIENNA :
V tejto tradičnej česko-rakúskej vinárni Vám ponúkajú vynikajúce jedlá českej a medzinárodnej kuchyne. Na želanie pripravia menu pre cestovné skupiny a business menu pre účastníkov konferencií. Večera u sviečok a vynikajúceho vína z medzinárodných vinárskych oblastí. Uvoľnená, príjemná atmosféra predstavuje nezabudnuteľný zážitok. Vináreň VIENNA možno tiež využiť na usporiadanie firemných akcií, večierkov, spoločenských osláv, školení, teambuildingov alebo vianočného večierku.

Po náročnom dni strávenom prehliadkou pamiatok Prahy môžu hostia využiť k odpočinku hotelovú saunu alebo si objednať masáž alebo solarium.
Hotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - k dispozícii letná terasaHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - k dispozícii kavareňHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - hotel má reštauráciuHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - hotel má vináreňHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - v izbach je telefon