*** Hotel Ametyst ubytování Praha 2-Vinohrady

Hotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst Ametyst Hotel Praha se nachází v ulici Jana Masaryka v klidné rezidenční čtvrti Vinohrady na Praze 2. Hotel nabízí ideální polohu pouze 10 minut pěšky od Václavského náměstí, Národního Muzea a Státní Opery. Stanice metra Náměstí Míru (trasa A) a stanice I.P. Pavlova (trasa C) jsou vzdáleny pouze 5 minut pěšky z hotelu.

Hotel v Praze 2 ubytování Ametyst :
V roce 1994 byl Hotel Ametyst kompletně zrekonstruován a přebudován ve čtyřhvězdičkový hotel mezinárodního standardu. Hotel byl znovu otevřen v prosinci roku 1994, od této doby je ve vlastnictví rodiny z Mnichova, řízen rakouským ředitelem. Dle sloganu ´U nás se cítíte jako doma´ dokázal tento oblíbený hotel, který každému hostu poskytuje indiviální přístup, oslovit velký počet turistů a obchodních cestujících z tuzemska i zahraničí, mnozí z nich patří již po dlouhou dobu ke stálým zákazníkům hotelu.

Ubytování v Praze 2 hotel Ametyst :
Hotel Ametyst nabízí luxusní ubytování v centru Prahy v 84 pokojích. Pro Vaši maximální spokojenost jsme vytvořili více typů ubytování: Standard pokoje, Superior room, Deluxe pokoje. Všech 84 moderně zařízených pokojů nabízí následující vybavení: Koupelnu se sprchou či vanou, WC, toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko, klimatizace, LCD TV, Satelitní televizní přijímač, placená televize, minibar, kávový a čajový servis, elektronický trezor, telefonem s přímou volbou, WiFi internetové připojení.

Praha 2 ubytování hotel Ametyst Restaurace LA GALLERIA a la carte :
Vám nabízí tradiční a mezinárodní pokrmy, bohatý výběr vynikajících vín, jež si můžete užívat v příjemné a harmonické atmosféře této restaurace. Snídaně formou bufetu se podává pro hotelové hosty denně od 6.30 do 10.00 hod.

Hotel v Praze 2 ubytování Ametyst Lobby Bar :
Lobby bar nabízí široký výběr studených i teplých nápojů Restaurace a lobby bar jsou otevřeny denně od 6.30 do 24.00 hodin.

Ubytování v Praze 2 hotel Ametyst Vinárna VIENNA :
V této tradiční česko-rakouské vinárně Vám nabízíme vynikající pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Na přání připravíme menu pro cestovní skupiny a business menu pro účastníky konferencí. Večeře u svíček a skleničky vynikajícího vína z mezinárodních vinařských oblastí a v uvolněné, příjemné atmosféře v této restauraci ve sklepení hotelu představuje nezapomenutelný zážitek. Vinárnu VIENNA lze také využít na uspořádání firemních akcí, večírků, společenských oslav, školení, teambuildingu či vánočního večírku.

Po náročném dni stráveném prohlídkou památek Prahy mohou naši hosté využít k odpočinku hotelovou saunu nebo si objednat masáž či solarium.
Hotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - je k dispozici letní terasaHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - disponuje kavárnouHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - disponuje restauracíHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - disponuje vinárnouHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 2-Vinohrady  Ametyst - na pokojích je telefon